AKTUALNOŚCI

POMYSŁ NA PREZENT

W CENTRUM URODY istnieje możliwość wykupienia PODARUNKU
Eleganckie zaproszenie jest doskonałym prezentem na każda okazje: imieniny, urodziny walentynki, czy rocznicę ślubu. Można wybrać dowolny zabieg pielęgnacyjny, lub wykupić bon za dowolną kwotę.
Wszystkie bony zachowują ważność 6 miesięcy od daty ich wykupienia i nie podlegają zwrotowi.
Specjalnie dla Państwa wygody istnieje możliwość zamówienia bonu upominkowego, który po zapłaceniu przelewem wyślemy pod wskazany adres.

Podaruj elegancki bon upominkowy na dowolny zbieg w naszym Centrum Urody Można wybrać konkretny rytuał pielęgnacyjny lub pozostawić wybór obdarowanej osobie. Bony upominkowe w CENTRUM URODY są doskonałym prezentem na każda okazje Organizujemy również imprezy dla firm. W naszym salonie istnieje możliwość wykupienia ekskluzywnych zaproszeń, na dowolne zabiegi.Stanowią one doskonała formę nagrody dla partnerów biznesowych jak i wyróżnień dla pracowników Państwa firmy.

W CENTRUM URODY istnieje możliwość wykupienia PODARUNKU
Eleganckie zaproszenie jest doskonałym prezentem na każda okazje: imieniny, urodziny walentynki, czy rocznicę ślubu.


czytaj więcej..

INFORMACJA DLA KLIENTÓWMicroblading
Jest to ręczna metoda wykonania makijażu permanentnego brwi
Jest to wprowadzenie w głąb skóry pigmentu za pomocą microostrza.
Sposób ten pozwala na osiągnięcie naturalnego ,najbardziej realnego odtworzenia brwi.
Polecamy dla :
* Kobiet, którym brakuje czasu na codzienny makijaż
* Osób po chemioterapii lub wypadkach
*Osób o asymetrycznych twarzach
* Osób aktywnych,sportowców
*osób o nieregularnym kształcie brwi

KOSMETYKI

Prowadzimy sprzedaż detaliczną produktów następujących firm:
czytaj więcej..

Prowadzimy sprzedaż detaliczną produktów następujących firm:

logo

logo
logo
logo logo logo

OFERTA

  MEDYCYNA ESTETYCZNA

  logo Podążamy za zmieniającymi się potrzebami kobiet i mężczyzn odwiedzających nasz salon wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i indywidualnym preferencjom. Dla Państwa zatrzymamy czas!!

  Uważamy, że piękny wygląd to zdrowy wygląd, dlatego zabiegi, które wykonujemy są bezpieczne, skuteczne i nie wykluczają z codziennego życia.
  Zabiegi medycyny estetycznej w naszym Centrum Urody są wykonywane przez wyspecjalizowanych lekarzy.

  Joanna Wolanin
  ”Jestem lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyłam z wyróżnieniem. W zakresie medycyny estetycznej posiadam studia podyplomowe oraz szereg dodatkowych kursów i szkoleń. Nadal aktywnie pogłębiam swoją wiedzę uczęszczając na liczne kongresy i zjazdy Lekarzy Medycyny Estetycznej. Ponadto, skończyłam specjalizację z okulistyki i specjalizacje w zabiegach okolicy oczodołu i drobnych zabiegach plastycznych.
  Połączenie tych dwóch specjalizacji jest spełnieniem moich marzeń, a praca stała się prawdziwą pasją.”


  logo Paweł Zwolak
  to ceniony lekarz, który jest absolwentem renomowanego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Z pasją i zaangażowaniem wykonuje różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dbając o zdrowie i piękno swoich pacjentów.

  Jego wyjątkowa droga zawodowa obejmuje ukończenie kursów z zakresu leczenia toksyną botulinową i iniekcji z kwasu hialuronowego prowadzonych pod czujnym okiem wybitnych ekspertów w dziedzinie, takich jak dr Filip Kulewicz , prof Joanna Czuwara, dr Ewa Skrzypek, dr Aleksandra Mierzwińska i wielu innych.
  Profesjonalizm, wiedza i potrzeba ciągłego rozwoju pozwalają osiągać spektakularne efekty, dbając jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo każdego pacjenta.
  BOTOX – TOKSYNA BOTULINOWA
  logo zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w małej dawce w kilka precyzyjnie wybranych miejsc na twarzy, całość trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut.
  Botox uniemożliwia przepływ impulsów nerwowych płynących z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych, które z kolei przestają pracować czyli nie marszczą się i nie fałdują. Efekty zauważalne są już po dwóch lub trzech dniach, efekt końcowy jest widoczny już siódmego dnia. Botox zazwyczaj redukuje zmarszczki o około 80 procent.Tuż po zabiegu Botox powinno się zadbać o ograniczenie ruchów mięśni, graniczących z tymi, w które preparat był wstrzykiwany.
  Efekty Botoksu utrzymują się około 3 do 6 miesięcy. Jeżeli odczujesz widoczne zanikanie jego efektów powinnaś poddać się kolejnej kuracji.

  HYDROKSYAPATYT WAPNIA
  Zabieg przeznaczony do wypełniania fałdów i ubytków objętościowych o przedłużonym czasie działania.Hydroksyapatyt to minerał występujący naturalnie w przyrodzie, jest także składnikiem kości i zębów, stanowiąc ich rusztowanie.
  Wskazania do zabiegu:
 • Zmarszczki
 • Utrata objętości skóry
 • Blizny potrądzikowe
 • Niechirurgiczna plastyka nosa
 • Odmładzanie rąk


 • KWAS HIALURONOWY
  Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zapewnia nam dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego, jednocześnie poprawia się kondycja skóry i jej nawilżenie.
  Po zabiegu preparat działa jak bufor wodny – chłonąc wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawodniona i oddając wilgoć wtedy gdy skóra tego potrzebuje – np. w czasie upałów, kąpieli słonecznych lub przebywania w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

  Wskazania
 • Wrażliwa skóra wokół oczu
 • Delikatna okolica ust
 • Cienka skóra twarzy
 • Wrażliwa skóra dekoltu
 • Leczenie blizn potrądzikowych
 • logo
 • Leczenie rozstępów
 • Grzbiety rąk • USUWANIE WŁÓKNIAKÓW.
  Włókniaki miękkie są to zmiany skórne występujące najczęściej w formie miękkich uszypułowanych narośli w kolorze skóry.
  Często występują również w postaci małych grudek w kolorze skóry. Najczęstszą lokalizacją włókniaków jest szyja, powieki, kark, okolica pod biustem i pod pachami.  NAWILŻANIE UST /MODELOWANIE UST Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

  Wskazania
 • Zwiększenie objętość wargi czerwonej,
 • Modelowanie konturu ust,
 • Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust


 • DERMAMELAN
  Kuracja Cosmelan umożliwia nie tylko skuteczne pozbyciesię plam barwnikowych, ale i przywraca skórze gładkość i blask. Program terapii Cosmelanem jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Głównym wskazaniem jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i posłonecznych.
  Dermamelan zawiera wyższą zawartość składników aktywnych od Cosmelanu oraz zawiera kwas salicylowy (którego nie ma w Cosmelanie). Różnica w składzie może sugerować większe powinowactwo Dermamelanu do skóry łojotokowej, jednak Cosmelan również dobrze sprawdza się przy tego rodzaju skórze.
  Wskazania
 • Przebarwienia
 • Ostuda (przebarwienia hormonalne)
 • Piegi
 • Plamy starcze
 • Plamy posłoneczne


 • logo NICI
  Zabiegi z zastosowaniem innowacyjnych nici PDO dają spektakularny efekt poprawy struktury skóry. Można je aplikować niemal na całym ciele. Również wokół oczu i na czole. Obecność nici PDO w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna. Skóra staje się grubsza i elastyczna!
  Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces ten trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 7-8 miesięcy). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 2 lat.


  OSTRZYKIWANIE OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM /LIFTING WAMPIRZY
  Regeneris
  Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjny program biostymulacji komórek skóry dający długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry. Zabieg polega na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta, a następnie podaniu go w skórę za pomocą iniekcji. Osocze bogatopłytkowe można wstrzykiwać na różne sposoby, z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skórnego.

  Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego daje doskonałe rezultaty w przypadku problemu łysienia i osłabienia włosów. Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji. Aby uzyskać pożądane efekty, zabiegi powinny być wykonywane w seriach minimum 5 zabiegów. Terapię można łączyć z zabiegami mezoterapii na wzmocnienie włosów z wykorzystaniem preparatów pobudzających ich wzrost.

  Wskazania
 • skóra zmęczona, wysuszona, pozbawiona blasku, bez napięcia
 • oznaki starzenia skóry (fałdy, zmarszczki, wiotkość, zmniejszona gęstość skóry)
 • kurze łapki i cienie pod oczami
 • fałdy nosowo-wargowe
 • szyja, dekolt, dłonie
 • nadmierne wypadanie włosów, łysienie typu męskiego
 • włosy zniszczone, pozbawione blasku
 • blizny potrądzikowepo zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej


 • ZABIEG PRX T33
  jest szczególnie polecany pacjentom, którzy zmagają się z problemami takimi jak: brak jędrności skóry, widoczne zmarszczki, zmiany trądzikowe oraz blizny różnego pochodzenia.Pozwala on pozbyć się również przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory.
  PRX T33 jest szczególnie polecany osobom posiadającym blizny, w szczególności zanikowe, ponieważ nawadnia on komórki skóry.
  Dla lepszych rezultatów bardzo często wykonujemy go w terapiach łączonych np. z zabiegami mezoterapia mikorigłowej lub osoczem bogatopłytkowym. Efekt synergii sprawia, że osiągane efekty są dużo lepsze, niż w przypadku wykonywania ich oddzielnie.
  logo Efekty na twarzy i ciele:
 • napięcie skóry twarzy i ciała (w tym skóry na grzbietach dłoni),
 • ujędrnienie skóry,
 • nawilżenie skóry,
 • redukcja rozstępów i blizn,
 • oczyszczenie skóry twarzy, redukcja rozszerzonych porów.

 • Istotą zabiegu PRX T33 jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji kosmetolog zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 3 do 5, w odstępach ok. 7 do 14 dni.
  Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów warto wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zwykle jeden zabieg na miesiąc lub na kwartał wystarcza.
  PRX-T33 - NATYCHMIASTOWE UJĘDRNIENIE SKÓRY, REDUKCJA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH
  Przeciwskazania:
 • ciąża,
 • laktacja,
 • osłabienie organizmu,
 • opryszczka
 • podrażniona skóra w miejscu zabiegowym,
 • stany zapalne skóry,
 • uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.
 • logo


  MEZOTERAPIA IGŁOWA
  Mezoterapia to powszechnie stosowany zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który przeciwdziała starzeniu się skóry a także utracie włosów.
  Przy użyciu cienkiej igły i strzykawki lekarz specjalista wprowadza podskórnie, za pomocą serii nakłuć preparaty rewitalizujące i regenerujące, tzw. koktajle młodości.
  Dobroczynne składniki nie przechodzą do układu krążenia, a stopniowo uwalniają się w głębokich warstwach skóry właściwej, stymulując cebulki włosów do wzrostu, niwelując zmarszczki, cellulit oraz inne defekty urody.

  W Centrum Urody wykonywana jest mezoterapia twarzy, ciała oraz mezoterapia skóry głowy.  STYMULATORY TKANKOWE
  Terapia z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych została stworzona z myślą o restrukturyzacji, maksymalnej odbudowie i naprawie rejonów skóry na twarzy i ciele z uwzględnieniem nawet najdelikatniejszych obszarów. Zabieg tymi produktami przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

  NADPOTLIWOŚĆ HIPERHYDROZA
  Oferujemy leczenie nadpotliwości toksyną botulinową. Zastrzyki z innowacyjnym preparatem skutecznie blokują działanie nerwów dochodzących do gruczołów wydzielniczych. Ostrzykiwanie problematycznej okolicy toksyną botulinową to sprawdzona i bardzo bezpieczna metoda leczenia nadmiernego pocenia się, niesie ze sobą naprawdę znikome ryzyko powikłań. Brak okresu rekonwalescencji sprawia, że bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych aktywności. Zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością.

  KWASY MEDYCZNE
  Peelingi medyczne dobiera się adekwatnie do kondycji skóry oraz defektu, jaki chcemy redukować. oferujemy różne rodzaje peelingów medycznych, a ich stężenie dobiera się indywidualnie, co daje najlepsze efekty. Już jeden zabieg peelingu medycznego wygładza skórę, poprawia jej koloryt i zwiększa elastyczność. Z kolei seria zabiegowa pozwala na redukcję zmian głębiej wbudowanych, w tym blizn, trądziku oraz ciemnych przebarwień. Peelingi medyczne należą do zabiegów nieinwazyjnych.

O nas

Od 1990 gabinet nasz rozwinął się znacznie i przekształcił w nowoczesne miejsce spełniające oczekiwania najwybredniejszych Klientów.

Każdy z nas ma w sobie niezwykłe piękno- trzeba tylko wiedzieć jak je wydobyć i każdego dnia czuć się niezwykle! Centrum Urody powstało z myślą o wszystkich kobietach, które pragną codziennie patrzeć w lustro i uśmiechać się do siebie oraz mężczyznach, którzy chcą się prezentować z klasą. W CENTRUM URODY propagujemy naturalne piękno, jeżeli szukasz swojego stylu lub chcesz zmienić swój wizerunek możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

NASZ ZESPÓŁ

Aneta Łukasik

Właścicielka, kosmetyczka. Od 1990 roku stale dokształcająca się i udoskonalająca swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia i warsztaty.

Marlena Fedoniuk-Mazurek

kosmetyczka, manikiurzystka

Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie

Renata Wrona

stylistka paznokci dłoni i stóp.

Paulina Gemborys

fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem

KONTAKT

ZAPRASZAMY

Poniedziałek-Piątek: 10 - 18
Sobota: 10 - 16
oraz wizyty wcześniej umówione na inne godziny

ADRES

 • Adres: ul. Wojska Polskiego 49 a
  22-400 Zamość
 • Tel: 84 638 46 88
 • Strona WWW: www.centrumurody.net

 • Nr konta: 36 1140 2004 0000 3402 3732 2629